Rejestracja na konferencję Check IT rozpocznie się 15 lutego 2023 r. od godz. 9:00

Jak wziąć udział w konferencji?

  1. Dokonaj indywidualnej rejestracji na bezpłatną konferencje Check IT poprzez formularz znajdujący się poniżej.
  2. Rejestracja jest obowiązkowa, abyś mógł/mogła zostać uczestnikiem Check IT.
  3. Jeżeli jesteś pełnoletni/a dokonaj samodzielnej rejestracji na konferencję. Jeżeli nie ukończyłeś/łaś jeszcze 18 roku życia poproś o rejestrację swojego Rodzica lub Opiekuna prawnego.

Jak wziąć udział w prelekcjach online w ramach konferencji?

  1. Skonsultuj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy, w której prelekcji online chcielibyście wziąć udział a następnie poproście swojego Nauczyciela aby dokonał rejestracji klasy na wybrane zajęcia.
  2. Pamiętaj, że 7 marca 2023 r. wszystkie prelekcje będą dodatkowo transmitowane na żywo i zamieszczone na tej stronie.
  3. Prelekcje online organizowane w dniu 8 marca 2023 r. odbędą się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Przekażemy mailowo link do spotkania tym Nauczycielom, którzy się zarejestrują na daną prelekcję online w ramach Konferencji.

UWAGA!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty online jeden Nauczyciel może zgłosić jedną grupę uczniów na jeden, wybrany warsztat online.
W przypadku wydarzeń towarzyszących w dniach 8-31 marca – również nauczyciel zgłasza grupę uczniów na warsztaty. Sposób rejestracji na poszczególne warsztaty podany jest przy każdym z warsztatów w zakładce https://checkit.lublin.eu/agenda
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak wziąć udział w prelekcjach stacjonarnych i Strefie Gier?

  1. Podczas rejestracji na konferencję nie musisz wybierać prelekcji stacjonarnych 7.03, wystarczy, że odwiedzisz nas w Sali S2 w dniu wydarzenia.
  2. Choć bardzo nam zależy na osobistym spotkaniu z Tobą, aula, na której odbędą się prelekcje stacjonarne ma ograniczona liczbę miejsc siedzących zatem o udziale w prelekcjach stacjonarnych będzie decydowała kolejność zajmowanych dostępnych miejsc w LCK.
  3. Jeżeli nie uda Ci się wziąć udziału w Prelekcjach stacjonarnych nie przejmuj się – będą one dodatkowo transmitowane na żywo i zamieszczone na stronie.
  4. W Strefie Gier mamy bardzo dużo miejsca, zapraszamy do zabawy i nauki wszystkich zainteresowanych 🙂

PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

Pierwszy dzień konferencji (7 marca br.) odbędzie się w formie stacjonarnej na terenie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie przy ul. Grottgera 2. Wspólnie z przedstawicielami lubelskich uczelni i specjalistami z branży IT przygotowaliśmy ofertę warsztatów i prelekcji, które będą dodatkowo transmitowane na żywo i zamieszczone na stronie.
W programie znajduje się także specjalna oferta prelekcji dla nauczycieli i nauczycielek w Pokoju Nauczycielskim. W Strefie Gier zobaczycie takie atrakcje jak pokazy dronów, robotów, okularów Oculus Rift, drukarek 3D i wiele innych ciekawostek technologicznych. Uczestnicy konferencji będą mieli dodatkowo okazję do zapoznania się z ofertą studiów informatycznych na lubelskich uczelniach i udziału w spotkaniach z przedstawicielami lubelskich firm z branży IT.

W ramach drugiego dnia konferencji (8 marca br.) odbędą się prelekcje i warsztaty online!

W dniach 8-31 marca odbędą się Wydarzenia Towarzyszące, w ramach których będziecie mieć okazje do udziału w warsztatach stacjonarnych organizowanych na terenie szkół, uczelni oraz firm IT!

UWAGA!!!

W dniu 7 marca do wyboru pozostały jedynie 3 warsztaty stacjonarne w ramach CheckIT Junior, prelekcje stacjonarne ogólnodostępne na Sali S2 oraz prelekcje w Pokoju Nauczycielskim. W dniu 8 marca do wyboru jest jeszcze wiele warsztatów i prelekcji online. Zapraszamy do rejestracji!!!

Formularz rejestracyjny dla uczestników – CheckIT 2023
Status

Rejestracji uczniów niepełnoletnich dokonuje rodzic lub opiekun prawny danego uczestnika.
Biorę udział w:
Biorę udział w konferencji w dniu:
Zgłoszenia uczestnictwa uczniów w warsztatach stacjonarnych 7 marca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym dokonuje wyłącznie nauczyciel poprzez wybranie jednego warsztatu w formularzu rejestracyjnym, a następnie przesłanie listy uczestników warsztatów zawierającej dane: imię i nazwisko ucznia drogą mailową na adres: lwit@lublin.eu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty stacjonarne, uczniowie jednej szkoły mogą wziąć udział tylko w jednym warsztacie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa na wszystkie aktywności dokonuje wyłącznie nauczyciel poprzez wybranie jednego warsztatu w formularzu rejestracyjnym, a następnie przesłanie listy uczestników warsztatów zawierającej dane: imię i nazwisko ucznia drogą mailową na adres: lwit@lublin.eu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na aktywności, uczniowie jednej szkoły mogą wziąć udział tylko w jednym warsztacie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypomnij o tym swojemu nauczycielowi!

Warsztaty stacjonarne CheckIt w LCK (7 marca 2023 r.):
Warsztaty stacjonarne CheckIT Junior w LCK (7 marca 2023 r.):
Pokój Nauczycielski w LCK (7 marca 2023 r.):
Zgłoszenia uczestnictwa uczniów w aktywnościach online 8 marca dokonuje wyłącznie nauczyciel poprzez wybranie jednego warsztatu w formularzu rejestracyjnym, a następnie przesłanie listy uczestników warsztatów zawierającej dane: imię i nazwisko ucznia drogą mailową na adres: lwit@lublin.eu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (60 uczestników), uczniowie jednej szkoły mogą wziąć udział tylko w jednej aktywności. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty online (8 marca 2023 r.):