Rejestracja na konferencje Check IT rozpocznie się 15 lutego 2023 r. od godz. 9:00

Jak wziąć udział w konferencji?

  1. Dokonaj indywidualnej rejestracji na bezpłatną konferencje CHECK IT.
  2. Rejestracja jest obowiązkowa, abyś mógł/mogła zostać uczestnikiem CHECK IT.
  3. Jeżeli jesteś pełnoletni dokonaj samodzielnej rejestracji na konferencję. Jeżeli nie ukończyłeś/łaś jeszcze 18 roku życia poproś o rejestrację swojego Rodzica lub Opiekuna.

Jak wziąć udział w warsztatach stacjonarnych oraz prelekcjach online w ramach konferencji?

  1. Skonsultuj się ze swoimi kolegami i koleżankami klasy, w których warsztatach stacjonarnych i w której prelekcji online chcielibyście wziąć udział a następnie poproście swojego Nauczyciela aby dokonał rejestracji klasy na wybrane zajęcia.
  2. Prelekcje online organizowane w dniu 8 marca 2023 r. odbędą się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Przekażemy mailowo link do spotkania tym Nauczycielom, którzy zarejestrują grupę uczniów na daną prelekcję online w ramach Konferencji.

UWAGA!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty online oraz warsztaty stacjonarne, jeden Nauczyciel może zgłosić jedną grupę na uczniów na jeden, wybrany warsztat stacjonarny oraz jeden wybrany warsztat online.
W przypadku wydarzeń towarzyszących w dniach 8-31 marca – również nauczyciel zgłasza grupę uczniów na warsztaty.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak wziąć udział w prelekcjach stacjonarnych i Strefie Gier?

  1. Na prelekcje stacjonarne 7.03 oraz atrakcje w Strefie Gier nie musisz się zapisywać, wystarczy, że odwiedzisz nas w dniu wydarzenia.
  2. Choć bardzo nam zależy na osobistym spotkaniu z Tobą, aula, na której odbędą się prelekcje stacjonarne ma ograniczona liczbę miejsc siedzących zatem o udziale w prelekcjach stacjonarnych będzie decydowała kolejność zajmowanych dostępnych miejsc w LCK.
  3. Jeżeli nie uda Ci się wziąć udziału w Prelekcjach stacjonarnych nie przejmuj się – będą one dodatkowo streamingowane online  na żywo i zamieszczane pod linkiem wskazanym na stronie www.checkit.lublin.eu.
  4. W Strefie gier mamy bardzo dużo miejsca, zapraszamy do zabawy i nauki wszystkich zainteresowanych 🙂WeeksDaysHoursMinutesSeconds
1
:
5
:
0
3
:
5
7
:
3
2