Patryk
Gałach

Współzałożyciel Reality Unit, prezes fundacji Lublin GameDev, zapalony twórca gier i do tego bloger.
Działacz lubelskiego środowiska gamedevowego, które organizuje wiele wydarzeń dla osób zafascynowanych tworzeniem gier.
Jak sam twierdzi że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyną rzeczą lepszą od grania w gry jest ich tworzenie.

dr inż. Tomasz
Szyborski

Długoletni trener testowania oprogramowania oraz programowania. Propagator podejścia wykonywalnej specyfikacji w testach automatycznych.
Fan Pythona i Groovy’ego zarówno w developmencie jak i testach automatycznych. Zafascynowany bezpieczeństwem i grywalizacją w nauce IT.
Prywatnie pseudo-lutnik, budowniczy instrumentów muzycznych „z niczego” oraz miłośnik gier planszowych.

Zdjęcie przedstawia Konrad Łyda

Konrad
Łyda

Zajmuje się głównie maszynerią potrzebną do wytworzenia produktów opartych o uczenia maszynowe — od danych przez modele do wdrożenia.
W wolnych chwilach zgłębia szeroki ocean zastosowań Machine/Deep Learningu w różnych dziedzinach życia.

Sławomir
Sobótka

Informatyką interesuje się od czasów szkoły podstawowej kiedy to przeszedł pierwszą i drugą część Mortal Kombat każdą postacią na
najwyższym poziomie trudności. Absolwent informatyki UMCS, w swojej karierze zajmował się projektowaniem i implementacją systemów na platformie Java. Od 13 lat jest właścicielem firmy szkoleniowo-doradczej zrzeszającej 60 architektów oprogramowania.
Ulubione miejsca: tor wyścigowy, strzelnica, bieżnia, księgarnia,
filharmonia.

dr Michał
Kalisz

Dydaktyk, nauczyciel akademicki. Wykładowca na kierunkach Sztuczna inteligencja Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Kognitywistyka (KUL) oraz Informatyka na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Absolwent studiów w zakresie filozofii, socjologii, informatyki, matematyki, zarządzania. Ukończył liczne kursy oraz szkolenia. Zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi sztucznej inteligencji, big data, cyfryzacji życia społecznego, kognitywistyki, cyberprzestrzeni, informatyki śledczej, symulacji, wirtualności.

Marek Golan

Ponad 15 lat doświadczenia w branży IT jako programista i współtwórca firm programistycznych. Pracował z setkami klientów. Zrealizował niezliczoną ilość projektów. Obecnie prowadzi Software House Dogtronic. Miejsce w którym tworzone są produkty dla małych, dużych i tych bardzo dużych. Zwolennik transparentności i partnerskich relacji w biznesie.

Piotr Fałek

Założyciel i Prezes Zarządu Syntea SA, inicjator współpracy biznesowej i kapitałowej z Aptech, jednej z największych na świecie firm przygotowujących kadry dla sektora BPO/SSC. Członek wielu organizacji i inicjatyw wspierających współpracę pomiędzy sektorem edukacji i rynkiem pracy m.in. Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Tischnera w Krakowie oraz Wojewódzkich Zespołów Koordynacyjnych wdrażania Zintegrowanej Strategii Umiejętności 2030.

Tomasz Sidor

biegły sądowy, dyrektor operacyjny w Biurze Ekspertyz Sądowych. Od wielu lat zajmuję się szczególnym aspektem kryminalistyki jakim jest informatyka śledcza. Wraz z zespołem biegłych z BES wydałem ponad 5000 opinii i ekspertyz. Ponadto prowadzę szkolenia dla studentów, sędziów, prokuratorów, policjantów i wielu innych specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa, analizy nośników danych, zabezpieczania materiału dowodowego, analiz monitoringu i innych tematów jakie związane są z informatyką śledczą.

Monika Piekarz

Obszar zainteresowań: Matematyczne podstawy informatyki, modele obliczeń, algorytmika, systemy obliczeń dużej skali.

Marcin Smolira

Pracownik Instytutu Informatyki UMCS, dr nauk technicznych w zakresie dydaktyki, z uczelniami powiązany zawodowo od 2000 r

Liudmyla
Mysakowska-Prochko

IT Business Analyst w jednej z największych firm consultingowych na świecie – EY. Prawdziwa Woman in Tech z szerokimi kompetencjami miękkimi. W swojej karierze zdążyła już prowadzić polskie i zagraniczne spółki zajmujące się rekrutacją specjalistów IT. Dodatkowo prelegentka takich wydarzeń jak Geek Girls Carrots Lublin oraz organizatorka technologicznych hackatonów na ukraińskiej uczelni – Hack Rivne i współorganizatorka Hackathon Rzeszów. Jej publikacja na temat optymalizacji stron internetowych rzeszowskich hoteli została wyróżniona w czasopiśmie Ekonomiczne Problemy Turystyki.

Piotr Wójcik

Scrum Master z doświadczeniem w branży IT i konsultingu biznesowego. Trener i coach rozwoju osobistego i zawodowego. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu coachingu indywidualnego i zespołów, które wykorzystuje obecnie w pracy z zespołami IT. Wieloletni ekspert w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi i miękkimi, w tym finansowanych z funduszy europejskich. Od lat współpracuje z ludźmi i wspiera ich w rozwoju swoich możliwości. Obecnie realizuje się jako Scrum Master, wspierając zespoły i organizacje w rozwoju pracy w oparciu o zwinne metodyki pracy AGILE.

Michał Brogowski

Od podad 20 zajmuję się grafiką komputerową we wszystkich jej postaciach – od rysowania, ilustrowania, projektowania i grafiki 3D po animację grafikę animowaną i web design.

Marcin Giza

Prezes zarządu Fundacji „SpaceShip”, organizator pierwszych zawodów robotyki (FIRST Lego League) w województwie lubelskim. Obecnie organizator polskiego finału World Robot Olympiad- imprezę, w którą zaangażowanych jest ponad 90 krajów świata oraz edukacyjnego programu kosmicznego „Cosmic Challenge”.

Sebastian Mysakowski

Senior Frontend Developer @Leocode, podcaster, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, autor kursów w wydawnictwie Helion oraz No Fluff Jobs, mentor oraz prowadzący warsztaty. Od początku związany z JavaScriptem. Doświadczenie zawodowe zdobywał zaczynając od startupów kończąc na firmach z indeksu S&P 500. Zwolennik podejścia, że życie jest zbyt krótkie na słaby kod.

Paweł Grunwald

Absolwent kierunku Technik Informatyk w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie. Doświadczony programista aplikacji internetowych w CODEMA. Specjalizuje się w technologii PHP.

Marek Wiśniewski

Wieloletni pracownik UMCS. Instruktor Akademii Cisco UMCS. Od wielu lat związany z sieciami komputerowymi.

Leszek Gawrysiak

Jest geomorfologiem, pracownikiem Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS. Od 30 lat zajmuje się prowadzeniem badań naukowych i dydaktyką z zakresu Systemów Informacji Geograficznej. Był jednym z inicjatorów uruchomienia w UMCS, pierwszego w Polsce, kierunku studiów Geoinformatyka. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Zespołu Programowego tego kierunku.

Sławomir Kotyra

Sławomir Kotyra jest wykładowcą w Instytucie Informatyki Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS

Bartłomiej Olechowski, prezes Koła Naukowego Architektów Informacji UMCS

Bartłomiej
Olechowski

Student Architektury Informacji. Hobbistycznie prowadzi edukację medialną dla różnych grup. Pracuje jako broker informacji i coprywriter.

Adam Stępień

Nazywam się Adam Stępień od 2009 roku prowadzę zajęcia z Grafiki inżynierskiej i wizualizacji w instytucie Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu KUL. Przez ok 7 lat, jako trener prowadziłem szkolenia specjalistyczne z obsługi programów Autodesk: 3DsMAX, AutoCAD i Revit. Od kilka lat prawdę też własną działalność, skupiając się głownie na projektowaniu i wizualizacji. Interesuje się nowoczesnymi technologiami w szczególności grafiką 3D. W wolnych chwilach lubię majsterkować przy zabytkowej motoryzacji i jeździć na zloty klasyków.

Jakub Lasyk

kapłan w Zakonie Braci Mniejszych (franciszkanin). Od 2019 roku asystent w Katedrze Informatyki Stosowanej. Zajmuję się głównie tematyką związaną z ochroną danych i ochroną informacji w sieciach komputerowych, a także zarządzeniem projektów, sieciami oraz webmasteringiem.a

Dorota Pukacz

Uczy studentów inżynierii oprogramowania oraz różnych aspektów grafiki internetowej. Analityczka treści internetowych w Brand24. Współorganizatorka konferencji Startup Weekend Lublin, LubCamp i Aula Polska Lublin.

Krzysztof Pancerz

Doktor habilitowany nauk technicznych w zakresie informatyki. Wykładowca akademicki oraz programista. Zainteresowania naukowe dotyczą inteligencji.

Paweł Olszewski

Aktywnie działa w zakresie projektowania, przygotowania i wdrażania systemów gromadzenia i przetwarzania danych, w tym urządzeń oraz kierujących ich pracą systemów wbudowanych. Zajmuje się także zagadnieniami sztucznej inteligencji oraz technologią druku 3d.

Piotr Kulicki

Studiował filozofię na KUL i informatykę w Oxford University, jest profesorem filozofii, dyrektorem Instytutu Filozofii KUL. Prowadzi badania i prace badawczo rozwojowe z zakresu logiki (szczególnie na potrzeby sztucznej inteligencji), reprezentacji wiedzy i informacji kwantowej. Współtworzył nowy kierunek studiów Sztuczna Inteligencja na KUL i pełni funkcję koordynatora programowego tego kierunku. Jest współtwórcą startupu Quantum Blockchains zajmującego się obroną systemów komputerowych, w szczególności systemów typu Blockchain, przed zagrożeniami ze strony komputerów kwantowych.

dr inż. Barbara
Buraczyńska

Nauczycielka akademicka i opiekunka Koła Naukowego Technologii Informatycznych i Multimedialnych „TeamWEB” działającego przy Wydziale Podstaw Techniki.

dr hab. Inż. Zbigniew
Krzysiak

Jest pracownikiem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na stanowisku prof. uczelni w Katedrze Inżynierii Mechanicznej. Prowadzi zajęcia z grafiki inżynierskiej i komputerowego wspomagania projektowania (CAD). Posiada bogate doświadczenie w obsłudze systemów CAD, głównie programu AutoCad. Jest autorem trzech książek z zakresu projektowania 2D i 3D.

Magdalena Paśnikowska-
Łukaszuk

Mgr inż. Magdalena Paśnikowska-Łukaszuk jest asystentem na Wydziale Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej. Od kilku lat jest opiekunką Studenckiego Koła Naukowego Grafiki Inżynierskiej i Animacji Komputerowej „AnimGRAF”. W swojej pracy naukowej wykorzystuje również elementy modelowania, grafiki komputerowej. Na co dzień interesuje się fotografią, social mediami oraz różnymi zastosowaniami IT w praktyce.

Grzegorz Hunicz

Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Informatyzacji. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończone liczne studia podyplomowe i szkolenia, związany ze środowiskiem naukowym jako doradca oraz wykładowca.Od 15 lat związany z rynkiem teleinformatycznym. Zaangażowany w rozległe projekty integracyjne dla podmiotów komercyjnych oraz instytucji publicznych. Wcześniej związany z rynkiem telekomunikacyjnym oraz ISP. Ekspert w dziedzinie standaryzacji technologii i procesów w informatyce. Specjalista z zakresu audytu systemów informatycznych, zarządzania projektami oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego. Lider wielu projektów teleinformatycznych, architekt systemów bezpieczeństwa, szef komitetu sterującego Lubelskiej Biblioteki Wirtualnej, inspirator i realizator projektu integracji systemów w lubelskiej oświacie. Pomysłodawca oraz szef miejskiej szerokopasmowej sieci szkieletowej w Lublinie.

Sebastian Zabielski

Miłośnik React Native. Specjalista od JavaScript i TypeScript. Nikt, tak jak on, nie potrafi wytłumaczyć czym jest event loop w JS. Otwarty na naukę nowych technologii, ciągle poszerza swoje kompetencje w zespole Frontendowców w EMBIQ.

dr Mariusz Sagan

dr Mariusz
Sagan

Ekspert i praktyk w zakresie stymulowania rozwoju strategicznego w tym rozwoju miast, rozwoju ekosystemów gospodarczych i przedsiębiorczości, wykładowca w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autor i współautor ponad 100 publikacji z zakresu rozwoju regionalnego i miejskiego, międzynarodowego biznesu i zarządzania firmą.

Oliwia Wójtowicz

Oliwia Wójtowicz

Główny specjalista w Wydziale Strategii i Przedsiębiorczości w Urzędzie Miasta Lublin. Zawodowo odpowiada za integrację i rozwój lubelskiego ekosystemu IT. Koordynator Lubelskiej Wyżyny IT oraz sprawczyni całego zamieszania jakim jest Check IT 🙂

Tomasz Kosicki

Leszek Gil

Pracownik Lubelskiej Akademii WSEI. Adiunkt na Wydziale Transportu i Informatyki.

Joanna Potiopa

Aktualnie aktywnie zajmuje się działalnością dydaktyczną, zarówno na kierunku informatyka, jak i międzywydziałowym kierunku geoinformatyka. Od wielu lat prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych dla nauczycieli informatyki.

Robert Lis

Od wielu lat pasjonat systemów ERP, zajmuje się wdrożeniami programów firmy insert, szkoli nauczycieli szkół zawodowych o profilu ekonomicznym. Prywatnie – narciarz.osłych.

Marcin Maciejewski

Posiada doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania układów elektronicznych, inżynierii biomedycznej, robotyki, przetwarzania sygnałów i druku 3D. Podczas konferencji wraz z członkami koła przedstawi platformę robotyczną ORION budowaną na Politechnice Lubelskiej oraz opowie o innych projektach prowadzonych przez koło. 

Piotr Kociuba

Absolwent informatyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Badania prowadzi nad opracowaniem modelu detekcji obiektów na zdjęciach satelitarnych z wykorzystaniem Deep Learning i GIS. W zainteresowaniach naukowych znajdują się również analizy przestrzenne GIS, analizy chmur punktów oraz analizy zdjęć multispektralnych.

Michał Maj

Michał Maj jest zatrudniony jako Architekt Systemu R&D w firmie Netrix S.A w Lublinie oraz asystent w Katedrze Transportu i Informatyki WSEI w Lublinie. W branży IT pracuje od 10 lat. Główne obszary jego zainteresowań to: rekonstrukcja obrazu, wizja komputerowa oraz głębokie uczenie.

dr Elżbieta Kubera

Jest pracownikiem badawczo-dydaktycznym w Zakładzie Informatyki w Katedrze Zastosowań Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uzyskała tytuł doktora nauk technicznych w dziedzinie informatyki w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. W pracy naukowej zajmuje się zastosowaniem technik uczenia maszynowego w różnych dziedzinach nauki. Interesuje się głębokimi sieciami neuronowymi, a szczególnie ich zastosowaniem w detekcji obiektów.

dr hab. Andrzej Bochniak, prof. uczelni

Pracą naukową zajmuje się od ponad 20 lat. W badaniach zajmuje się zastosowaniem matematyki i informatyki w naukach przyrodniczych, w tym modelowaniem komputerowym oraz wykorzystaniem sztucznych sieci neuronowych.

Bartosz Przysucha

Jest prodziekanem d.s. kształcenia na Wydziale Zarządzania PL oraz kierownikiem Katedry Metod Ilościowych w Zarządzaniu. Współtwórca i kierownik studiów podyplomowych Analiza Danych w Politechnice Lubelskiej. Współpracuje naukowo m in. z Polską Akademią Nauk im B. Dobrzańskiego w Lublinie, Politechniką Krakowską, AGH w Krakowie czy University of Salerno. Jest konsultantem d.s. algorytmów w Centrum Badawczo Rozwojowym Netrix S.A. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych w prestiżowych czasopismach. Naukowo zajmuje się akustyką, statystyką, uczeniem maszynowym oraz rozwijaniem narzędzi sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w zastosowaniach w przemyśle i medycynie.

Armen Grigoryan

Pracownik Instytutu Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Wydziału Nauk Przyrodniczych i Technicznych KUL.

Łukasz Kowalski

Jestem studentem III roku informatyki, członkiem koła naukowego TeamWEB. Interesuję się bezpieczeństwem w sieci, mitologią oraz większością tematów dotyczących człowieka i jego funkcjonowania.

Alicja Kołodziejczyk

Studentka informatyki Politechniki Lubelskiej oraz członkini koła naukowego TeamWEB. Prywatnie entuzjastka nowych technologii, neurobiologii oraz technologicznych rozwiązań dla osób neuroróżnorodnych oraz niepełnosprawnych.

Michał Staniszewski

Cześć, Mam na imię Michał i jestem jednym z członków koła TeamWEB. Moje główne zainteresowania: strony internetowe, webserwisy, obwody drukowane, arduino, projektowanie i druk 3D oraz szeroki zakres rozwiązań związanych z bezpieczeństwem. Staram się być wsparciem w rozwiązywaniu problemów przy znanych mi tematach zawsze gdy mam wolną chwilę.

Oliwia Strzyżewska

Studentka 1 roku Inżynierii i analizy danych na Politechnice Lubelskiej.

Milena Tarkowska

Studentka 1 roku Analizy Danych. Interesują mnie nowe technologie, sport oraz tworzenie własnego biznesu. Jestem ambitna i chętna do rozwoju w wielu dziedzinach.`

Mateusz Rębacz

Jestem studentem pierwszego roku na kierunku Inżynieria i Analiza Danych na Politechnice Lubelskiej oraz członkiem koła naukowego TeamWEB. Interesuję się ogólnie pojętą informatyką oraz językiem angielskim. Moim celem jest rozwijanie swoich umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi.

Paulina Tynecka

Liderka zespołu rekrutacji w DataArt od 7 lat zajmująca się rekrutacją w branży IT na stanowiska zarówno juniorskie jak i menedżerskie. Fanka budowania na mocnych stronach oraz coachingu kariery. Prywatnie, poszukiwaczka coraz to nowych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Wojciech Zych

Scrum Master z doświadczeniem w branży IT i konsultingu biznesowego. Trener i coach rozwoju osobistego i zawodowego. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu coachingu indywidualnego i zespołów, które wykorzystuje obecnie w pracy z zespołami IT. Wieloletni ekspert w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi i miękkimi, w tym finansowanych z funduszy europejskich. Od lat współpracuje z ludźmi i wspiera ich w rozwoju swoich możliwości. Obecnie realizuje się jako Scrum Master, wspierając zespoły i organizacje w rozwoju organizacji pracy w oparciu o zwinne metodyki pracy AGILE.

Judyta Węgłowska

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie komercjalizacji i transferu technologii. Zarządzała działami organizacyjno-prawnymi instytucji publicznych oraz spółek prywatnych. W pierwszej edycji eduLAB (E-pionier) wspierała pracę Zespołów Interdyscyplinarnych w roli mentora, dziś współtworzy kolejną edycję akceleracji.

Marcin Kondracki

XXX

Robert Wciseł

Blisko 20 lat w IT. Zawodowo związany z bezpieczeństwem sieci komputerowych w tym ich projektowaniem, wdrażaniem i obsługą eksploatacyjną. Zajmuje się również administracją i automatyzacją systemów i infrastruktury.
Programował roboty, zajmował się maszynami sterowanymi numerycznie i budował drukarki 3D kiedy nie było to jeszcze modne.
Aktualnie zafascynowany podejściem infrastruktura jako kod i możliwościami płynącymi z użycia technologii chmurowych.

Sandra Chrustowska

Studentka oraz Prezes Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyków GeoIT na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Szczególnie interesuje się tematyką kosmosu. Jej drugim konikiem jest oczywiście programowanie wraz z grami komputerowymi.

Rafał Szuwalski

XXX

Emil Tomczyk

Artur Kołodyński

Student i sekretarz Koła Naukowego Technologii Informatycznych i Multimedialnych „TeamWEB” na Politechnice Lubelskiej. Pasjonat wszelkich nowinek technicznych, dronów, druku 3D oraz cyberbezpieczeństwa.

Łukasz Zawadzki

XXX

Dominik Ściborek

Mateusz Pawłowski

Paweł Juszczynski

XXX

Robert Sulowski

Jarosław Maleszyk

Student Informatyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, karierę zawodową rozpoczął od stażu w firmie Uptime w której obecnie pracuje na stanowisku junior backend developer. W pracy zajmuje się implementacją rozwiązań biznesowych w projekcie z sektora motoryzacyjnego.
Michał Michalski – Frontend developer w firmie Uptime.   Karierę w branży IT rozpoczął na ostatnim roku studiów informatycznych podczas którego wziął udział w programie stażowym Uptime. Po odbyciu stażu otrzymał propozycję pracy na stanowisku frontend developer. Na co dzień zajmuje się wizualną częścią tworzenia aplikacji webowych. W pracy pomaga mu wiedza z zakresu projektowania aplikacji ktyórą zdobył studiując w trybie weekendowym na kierunku UX design.

Jakub Buczek

Roman Pluta

Michał Michalski

XXX

Emilia Bober

Absolwentka dwóch kierunków na Politechnice Lubelskiej: informatyki i mechatroniki. Posiada bogate doświadczenie zawodowe. Programowała komercyjnie w językach C, Java oraz w Delphi. Uczestniczyła w wielu projektach o różnorodnej tematyce biznesowej począwszy od robotyki aż po tworzenie dużych aplikacji korporacyjnych. Od ponad 2 lat pracuje w CODEMA Software House tworząc aplikacje oparte o technologię Java dla klientów z wielu branż.

Marcin Wieczorek

Senior Backend Developer w CyberSkiller
Absolwent Informatyki na UMCS.
Jego zainteresowania skupiają się na szeroko pojętym programowaniu niskopoziomowym, krótkofalarstwie i zastosowaniu technik radiowych w informatyce.
Ponadto zajmuje się administracją systemami oraz oprogramowaniem serwerowym.
W wolnych chwilach miłośnik starego kina, wędrówki górskiej i muzyki.

Aleksandra Cząstkiewicz

Sebastian Peret

Przedsiębiorca, społecznik, szkoleniowiec.
Przenosi edukację do internetu, wyrównując szanse w dostępie do edukacji. Twórca innowacyjnej platformy edukacyjnej Maturalni.com (wycenianej na ok. 18 mln PLN), z pomocą której do matury w 2022 roku przygotowało się 30% wszystkich maturzystów w Polsce.
Promotor nowych technologii i innowacji w obszarze edukacji.

Waldemar Samociuk

Paweł Grochowiec

XXX

Krzysztof Woźniak

były profesjonalny gracz w tytuł Quake. Reprezentant Polski w w/w tytule w latach 2009/2010. Na swoim koncie posiada kilka wygranych turniejów online m.in Europejski turniej pod nazwa EuroOpenCup. Dalej rozpoznawalna postać na scenie Quake. Aktualnie zajmuje się treningami z dziedziny e-sportu w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie oraz Akademickim Liceum Ogólnokształcącym WSEI – Lubelska Akademia WSEI

Hubert Mielnik

Absolwent Inżynierii Systemów na Politechnice Wrocławskiej, a obecnie student studiów magisterskich na Politechnice Lubelskiej oraz Technical Designer w Black Eye Games. Jego zainteresowania skupiają się wokół programowania gier oraz analizy i przetwarzania danych. W chwilach wolnych od pracy i studiowania, miłośnik pieszych wędrówek i piłki nożnej.

Hanna Głos

XXX

Bożena Jarmuł

Michał Latra

Wiktor Małyska

Sara Jurczyk-Zielińska

Bartłomiej Matyjaszczyk

Konrad Maciąga

Student Kognitywistyki a po godzinach gracz i amatorski programista. Zajawkowicz nowych technologii, a w szczególności świata AI i Machine Learningu.

Aleksandra Cząstkiewicz

Licencjonowana kognitywistka, „akrobatka” UX/UI w Orange Polska. Miłośniczka kawy, planowania (i realizacji!) oraz zwrotu „to zależy”. Alumni programu Huawei Seeds For The Future oraz laureatka konkursu Hi-Tech Girls. Obecnie skupia się na wpływie nowych technologii takich jak Sztuczna Inteligencja na kondycję człowieka i jego środowiska.

Ewa Organista

Członek Koła Naukowego Technologii Informatycznych i Multimedialnych „TeamWEB” działającego przy Wydziale Podstaw Techniki.

Zbigniew Pudło

Łączy technikę z biznesem pracując na początku w strukturach IT Orange – później w ramach Centrum Operacji Księgowych w  Lublinie. Obecnie kieruje zespołem rozwoju i ciągłości procesów biznesowych w Centrum Usług Wspólnych Orange w Lublinie. Zespół realizuje zadaniach w procesach wsparcia, administracji biznesowej oraz zarządzania projektami i procesem wytwórczym systemów informatycznych w CUW oraz uczestniczy w projektach korporacyjnych grupy Orange w Polsce oraz za granicą.

Monika Mączka

Kieruje zespołem, który jest odpowiedzialny za prawidłowe księgowanie dokumentów zobowiązaniowych Spółek Zależnych, a także za negocjowanie, podpisywanie, aneksowania umów i dokonywania opisu faktur dotyczących kosztów mediów: energia elektryczna, woda, ścieki, centralne ogrzewanie, gaz, odpady komunalne. Jako wizjoner entuzjasta potrafi patrzeć na sytuacje globalnie, posiada swobodę w kreowaniu nowych rozwiązań, dąży do znajdowania alternatywnych sposobów działania, podchodzi do nowych zadań z energią i optymizmem. Chętnie dzieli się swoimi pomysłami i myśli nieszablonowo. Satysfakcja Klienta jest jej motorem do działania.

Paweł Łukaszczyk

Inżynier danych, raportów i analiz. Praca z danymi to nie tylko pasja ale codzienne służbowe wyzwania które realizuje na rzecz jednostek biznesowych grupy Orange Polska.  Obecnie pracuje w Wydziale Rozwoju i Ciągłości Procesów Finansowych w Centrum Usług Wspólnych Orange w Lublinie. Odpowiada za projektowanie, budowę oraz rozwój i utrzymanie raportów, ekstraktów danych i analiz, realizowanych w głównych systemach klasy ERP – Oracle Fusion Cloud oraz SAP Business Warehouse oraz w narzędziach Business Intelligence. Aktywnie bierze udział w projektach wymagających wsparcia z zakresu dostarczania i integracji danych, budowy narzędzi usprawniających, czy wdrażania nowych technologii.

Kamil Zieliński

Od prawie 10 lat pracuję w branży IT. Początkowo moja praca związana
była głównie z systemami wspomagającymi procesy przemysłowe. Około 6 lat
temu postanowiłem ukierunkować się na język Java oraz technologie z nim
związane. Pracowałem jako Starszy programista oraz lider zespołu w
jednej z instytucji publicznych. Aktualnie prowadzę własną działalność
związaną z programowaniem.
Od 2016 roku realizuję się także jako dydaktyk. Jestem zatrudniony w
Katedrze Informatyki Stosowanej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Jana Pawła II. Pełnię funkcję kuratora Koła Naukowego Informatyków KUL.
W wolnym czasie interesuję się algorytmiką oraz sportem elektronicznym.

Marta Waszczuk

Studentka drugiego roku geoinformatyki oraz członek zarządu Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyków „GeoIT” na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Interesuje się programowaniem oraz efektami specjalnymi w filmach.

Damian Wąsiewicz

Student Geoinformatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz członek zarządu Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyków „GeoIT”. Interesuje się wizualizacją przestrzenną oraz programowaniem. Prywatnie pasjonat motoryzacji oraz muzyki.

Klaudia Greszta

Studentka drugiego roku geoinformatyki oraz członek zarządu Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyków „GeoIT” na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Lubię poszerzać swoją wiedzę w zakresie teledetekcji oraz programowania. Moim zainteresowaniem jest również szeroko pojęta analiza danych przestrzennych.

Michał Rosiak

Na co dzień bezpieczniak, hobbystycznie – gadżeciarz. Psycholog z wykształcenia, dziennikarz z doświadczenia, ojciec z wyboru, edukator z powołania. Dumny członek zespołu CERT Orange Polska, współautor m.in. CyberTarczy i Bezpiecznego Startera. Konsekwentnie edukuje internautów w zakresie bezpieczeństwa w internecie – słowem, obrazem i technologiami. Kolejne gadżety, które testuje, dodają mu energii do życia, a wrażeniami dzieli się na łamach bloga. W wolnym czasie czyta na Kindlu, ogląda seriale, spędza czas z synami. Gdy robi się ciepło, wybiega na boisko i sędziuje futbol amerykański.